Ambasadorzy / JURY

 
Joanna Krupa - na męskie marki spogląda kobiecym okiem, światowej sławy modelka Prowadząca Top model Polska, Ambasadorka PETA, Bizneswoman.

 

Krzysztof Miruć - Jeden z czołowych i najbardziej popularnych polskich architektów. Popularność zyskał jako prowadzący telewizyjne programy na antenach kanałów TVN, TVN Turbo, TVN Style, HGTV np. „Zgłoś Remont” i „Weekendowa Metamorfoza”. Znakomicie rozumie potrzeby swoich klientów i potrafi stworzyć wyjątkowe, klimatyczne wnętrza w każdym stylu - perfekcjonista. Projektant, architekt z wykształcenia, pasjonat pięknych przedmiotów i urządzania wnętrz.

 

Jakub Kucner  polski fotomodel, aktor, prezenter telewizyjny, konferansjer, trener personalny i fitness, aktywista społeczny i osobowość medialna, Mister Polski 2017.

 

Przemysław Saleta  polski kickbokser i bokser wagi ciężkiej, mistrz świata w kick-boxingu, a także mistrz Polski, Europy i interkontynentalny w zawodowym boksie, aktor, osobowość telewizyjna.

 

Marcin Łopucki - polski kulturysta. Trenował karate, judo, taekwondo i pływanie. Ukończył studia wyższe na Akademii Wychowania Fizycznego w Bydgoszczy. Jego domeną jest kulturystyka i świat męskiego fitnessu.