Laureaci

Laureaci ogólnopolskiego plebiscytu Męska Marka Roku - Siła Jakości to najlepsze i najbardziej prestiżowe firmy działające na polskim rynku produktów i usług kierowanych do nowoczesnych, pewnych siebie mężczyzn. Są to liderzy rynku w swoich branżach, najlepsi z najlepszych, precyzyjnie wyselekcjonowani przez znakomitych specjalistów i doceniani przez konsumentów.

Zdobywcy tytułu Męska Marka Roku to firmy godne zaufania, posiadające produkty najwyższej jakości, wprowadzające nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania, stawiające na pierwszym miejscu na jakość i niezawodność, bezpieczeństwo, precyzję wykonania, najlepsze, wyselekcjonowane materiały i doskonałą obsługę Klienta.

Usługi oferowane przez Laureatów tego elitarnego wyróżnienia prezentują najwyższy poziom i spełniają bardzo wysokie, międzynarodowe standardy. Zdobywcy Męskiej Marki Roku to Przedsiębiorcy, dla których najważniejszy jest Klient - jego komfort, zadowolenie oraz satysfakcja.

Zdobywca tytułu Męska Marka Roku – Siła Jakości, nabywa prawo do bezterminowego (dożywotniego) korzystania ze świadczeń marketingowych (promocyjnych, reklamowych i wizerunkowych) w ramach wybranego Pakietu dostępnego w danej edycji plebiscytu.


 

EDYCJA 2021

Strona w trakcie aktualizacji

edycja 2020

Strona w trakcie aktualizacji

edycja 2019

Strona w trakcie aktualizacji

edycja 2018

Strona w trakcie aktualizacji

Edycja 2017

Strona w trakcie aktualizacji