Laureaci

Laureaci ogólnopolskiego plebiscytu Męska Marka Roku - Siła Jakości to najlepsze i najbardziej prestiżowe firmy działające na polskim rynku produktów i usług kierowanych do nowoczesnych, pewnych siebie mężczyzn. Są to liderzy rynku w swoich branżach, najlepsi z najlepszych, precyzyjnie wyselekcjonowani przez znakomitych specjalistów i doceniani przez konsumentów.

Zdobywcy tytułu Męska Marka Roku to firmy godne zaufania, posiadające produkty najwyższej jakości, wprowadzające nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania, stawiające na pierwszym miejscu na jakość i niezawodność, bezpieczeństwo, precyzję wykonania, najlepsze, wyselekcjonowane materiały i doskonałą obsługę Klienta.

Usługi oferowane przez Laureatów tego elitarnego wyróżnienia prezentują najwyższy poziom i spełniają bardzo wysokie, międzynarodowe standardy. Zdobywcy Męskiej Marki Roku to Przedsiębiorcy, dla których najważniejszy jest Klient - jego komfort, zadowolenie oraz satysfakcja.

Zdobywca tytułu Męska Marka Roku – Siła Jakości, nabywa prawo do bezterminowego (dożywotniego) korzystania ze świadczeń marketingowych (promocyjnych, reklamowych i wizerunkowych) w ramach wybranego Pakietu dostępnego w danej edycji plebiscytu.


 

Męska Marka Roku 2023 Laureaci

Firma BearEbike to polski producent pojazdów elektrycznych, które stanowią przełom na rynku pod względem osiągnięć oraz designu. Jako Bearebike, jesteśmy wierni naszym podstawowym wartościom, takim jak innowacyjność, jakość, a przede wszystkim zadowolenie naszych klientów. Pojazdy Bearebike narodziły się z pasji do intensywnych wrażeń i adrenaliny, stanowiąc jednocześnie połączenie przygody z troską o środowisko naturalne, ponieważ są elektryczne i bezszelestne. Bearebike to nie tylko marka, lecz także styl życia.

Forté to producent najwyższej jakości dodatków do paliw i preparatów czyszczących, przeznaczonych do konserwacji układów mechanicznych w samochodach, motocyklach, łodziach i innych pojazdach napędzanych silnikiem spalinowym.

Dodge Warszawa to salon i serwis kultowych amerykańskich marek Dodge i RAM, tworzących auta z legendarnym silnikiem HEMI V8, niezmiennie nawiązujące do historii wyścigów Nascar, i zawsze wzbudzających pozytywne emocje. Wbrew trendom elektryfikacji, Dodge Warszawa propaguje amerykańską motoryzację w Polsce z jednej prostej przyczyny – z miłości do surowej, tradycyjnej mocy i ponadczasowego designu. Wpadnij na Puławską 516 albo odwiedź nas podczas dorocznego „Zlotu Amcarów” a utwierdzisz się w przekonaniu „mopar or no car”!

Marka Prido powstała w 2019 roku i od samego początku jej misją było podniesienie komfortu i bezpieczeństwa na polskich drogach. Kamery tej marki są produkowane z najwyższą starannością, dbałością o detale oraz z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii. Dzięki temu firma zyskuje coraz większe uznanie i zaufanie wśród klientów. Po produkty marki Prido coraz odważniej sięgają również kobiety, a to także za sprawą dynamicznej akcji społecznej na profilu Instagramowym Prido, której celem było zwrócenie uwagi na to, że technologia jest uniwersalna i każdy może się jej nauczyć.

Estetica to miejsce szczególne. Mieści się w samym sercu Krakowa, zaledwie 50 metrów od Rynku Głównego, w pięknej zabytkowej kamienicy. W eleganckich nowoczesnych wnętrzach oraz miłej atmosferze oferuje szeroki wachlarz usług z wykorzystaniem najbardziej innowacyjnych technologii. Swoim klientom zapewnia popartą 22-letnim doświadczeniem, profesjonalną obsługę, pełną dyskrecję oraz ciepłą, przyjazną atmosferę. Klienci cenią Esteticę za poczucie bezpieczeństwa oraz najwyższą skuteczność zabiegów.

Kosmetyki marki RALLS. są produkowane z zachowaniem najwyższych stan- dardów w branży. Specjalistyczne produkty zapewniające konkretne rozwiąza- nia dla skóry i włosów.
Nikt nie wie lepiej jak pomóc facetom niż inny mężczyzna

 

Edycja 2022

Strona w trakcie aktualizacji

Edycja 2021

Strona w trakcie aktualizacji

Edycja 2020

Strona w trakcie aktualizacji

Edycja 2019

Strona w trakcie aktualizacji

Edycja 2018

Strona w trakcie aktualizacji

Edycja 2017

Strona w trakcie aktualizacji