Prido - Jakość, stabilność i wydajność!


Podczas podróży samochodem priorytetem każdego odpowiedzialnego kierowcy powinna być chęć zapewnienia komfortu i bezpieczeństwa na drodze nie tylko sobie i pasażerom, ale również innym uczestnikom ruchu drogowego, szczególnie ze względu na to, że statystyki dotyczące wypadków wciąż nie napawają optymizmem. W tym kontekście, jednym z urządzeń wartych rozważenia, jest wysokiej jakości wideorejestrator, który należy zainstalować w pojeździe. Warto wiedzieć, że produkt ten nie tylko rejestruje obraz z trasy, podróży, lecz także skutecznie ostrzega o nagłych zmianach pasa ruchu czy wspomaga manewry podczas cofania.  

Obraz1png

Marka Prido powstała w 2019 roku i od samego początku jej misją było podniesienie komfortu i bezpieczeństwa na polskich drogach. Kamery tej marki są produkowane z najwyższą starannością, dbałością o detale oraz z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii. Dzięki temu firma zyskuje coraz większe uznanie i zaufanie wśród klientów. Po produkty marki Prido coraz odważniej sięgają również kobiety, a to także za sprawą dynamicznej akcji społecznej na profilu Instagramowym Prido, której celem było zwrócenie uwagi na to, że technologia jest uniwersalna i każdy może się jej nauczyć. 

 Obraz2png

Ogromnym zainteresowaniem markę Prido darzą również mężczyźni, kierowcy zawodowi, a także społeczność managerska, która na co dzień mierzy się z bardzo intensywnym trybem życia, co powoduje, że dbanie o bezpieczeństwo staje się w przypadku tej klasy specjalistów wręcz kluczowe. Można więc śmiało powiedzieć, że Prido jest brandem niezwykle uniwersalnym, odpowiadającym na potrzeby bardzo zróżnicowanych grup klientów. 

3_Easy-Resizecomjpg

Przez ostatnie kilka miesięcy marka Prido została kilkakrotnie wyróżniona w Plebiscytach zarówno konsumenckich, jak i branżowych.

 

Nagrody, które w 2023 roku zdobyła to: 

• Dobra Marka 2023 – Jakość, Zaufanie, Renoma – dla całej marki;

• Męska Marka Roku – Siła Jakości oraz Nominacja do Gentleman Star 2023 dla

produktu Prido X6 GPS;

• Nagroda w X edycji plebiscytu „Influencer’s TOP” 2023 dla Prido X6 GPS w kategorii "Nowe Technologie". W Plebiscycie produkt testowali topowi Influencerzy.

• Srebrny Medal w Plebiscycie „The Best of Moto" 2023 w kategorii "Gadżet Motoryzacyjny Roku” dla nowego produktu Prido i9 4K Wi-Fi GPS

 

Irina Lastovjak, Marketing Managerka marki Prido odebrała również w tym roku imienną Nagrodę za strategię dla brandu i doskonałość we wspieraniu polskiej przedsiębiorczości - Diament Tygrysy Biznesu 2023. 

Portfolio marki zawiera kilka świetnych modeli, które zostały dopracowane pod każdym względem, po to, aby każdy kierowca mógł znaleźć odpowiadający mu produkt. Każdy z nich posiada ciekawe, dodatkowe funkcje.  

1E3A8062_Easy-Resizecomjpg

“Aby wybrać najlepszą dla nas kamerę samochodową musimy odpowiedzieć sobie na pytanie, w jaki sposób użytkujemy nasze auto. Dla przykładu, jeśli jeździmy dużo nocą, powinniśmy wybrać rejestrator jazdy z sensorem optycznym przystosowanym do nagrywania przy słabym oświetleniu. Takim modelem kamery samochodowej jest na przykład Prido i7 PRO. Jeśli parkujemy auto poza prywatnym garażem, to powinniśmy szukać wideorejestratora z funkcją aktywnego trybu parkingowego, dzięki czemu będziemy mogli być spokojni o to, że kamera samochodowa nagra ewentualną szkodę parkingową wyrządzoną naszemu autu. Taki tryb parkingowy posiadają modele Prido i5, Prido X6 GPS oraz Prido i7 PRO” - mówi zespół Prido. 

W Plebiscycie Męska Marka Roku 2023 został wyróżniony model Prido X6 GPS. To kamera samochodowa w lusterku z kamerą cofania i modułem GPS w zestawie. Po jej podłączeniu można nagrywać materiał z przodu i tyłu auta oraz zbierać dane o lokalizacji i szybkości poruszania się pojazdu w trakcie trasy. 

A05A6366_Easy-Resizecomjpg

Kamera samochodowa Prido X6 GPS posiada w zestawie moduł Prido GPS M1. Dzięki niemu wideorejestrator będzie zbierał dane lokalizacyjne trasy oraz wyświetlał prędkość, z jaką poruszał się kierowca w danym momencie nagrania. Takie dane mogą być niezbitym dowodem na niewinność prowadzącego pojazd w momencie, kiedy podczas jazdy dojdzie do wypadku lub innego incydentu drogowego. 

Cały ekran kamery samochodowej to dotykowy ekran o przekątnej 9,66 cala. Dzięki temu z łatwością dostrzeżemy na nim każdy interesujący nas szczegół zarówno w trakcie cofania, jak i w trakcie zmiany ustawień wideorejestratora, czy też przeglądania nagrań zarejestrowanych przez kamerę samochodową. Ekran posiada wysoką jakość, jasność i błyskawicznie reaguje na każde dotknięcie. Jeśli nie chcemy, aby w czasie jazdy nasza kamera wyświetlała obraz możemy go wygasić i używać kamery tak, jak klasycznego lusterka wstecznego, ponieważ Prido X6 GPS posiada na powierzchni lustrzaną, antyrefleksyjną powłokę.

 1E3A7418_Easy-Resizecomjpg

Wszystkie wideorejestratory marki Prido wykonane są z wysokiej jakości komponentów oraz podzespołów. Sensory optyczne firmy Sony, procesory Novatek, szklane 6-warstwowe soczewki, wysokiej jakości plastiki i wyświetlacze LCD o przekątnych 2 i 2,7 cala sprawiają, że wszystkie rejestratory tej marki cechuje doskonały stosunek jakości do ceny.  

Wideorejestratory Prido można kupić m.in. w sklepach Media Expert, Media Markt, Komputronik, Neonet, X-kom, Allegro oraz na stronie producenta.

 

Więcej na: https://prido.pl/

 

Zdjęcia: Monika Przerada Fotografia