Forté - Twoja auto je pokocha!


Forté to producent najwyższej jakości dodatków do paliw i preparatów czyszczących, przeznaczonych do konserwacji układów mechanicznych w samochodach, motocyklach, łodziach, maszynach rolniczych i innych pojazdach napędzanych silnikiem spalinowym. W swojej ofercie posiada preparaty dedykowane układom:  

1. dolotowy

2. paliwowy

3. wtryskowy

4. wydechowy

5. chłodzenia

6. skrzyni biegów automatycznych i manualnych

7. przekładni

8. i innych

04_8 kompleksowy pakiet do Oleju Napedowegopng 

Marka Forté jest obecna na rynku europejskim od ponad 30 lat.  Cieszy się ogromnym zaufaniem konsumentów w takich krajach, jak Wielka Brytania, Niemcy, Hiszpania, Finlandia, Norwegia, Belgia, Holandia, Luksemburg. W Polsce rozpoczęła działalność w 2004 roku i od tego czasu nieustannie podbija serca nowych użytkowników.


Marka Forté jest wierna założeniu, że czystość podzespołów jest kluczowa dla ich prawidłowego funkcjonowania i bezawaryjności. Sztandarowe hasło „Czysty Silnik Działa Lepiej” to kwintesencja filozofii tej marki. Forté dostarcza produkty służące do czyszczenia podzespołów, przedłużając okres ich eksploatacji i zwiększając czystość spalin, co przekłada się na ograniczenie zużycia paliwa i bardziej ekologiczną jazdę.

Nowy projekt 1png

Lepsze wykorzystanie paliwa to nie jedyna korzyć stosowania preparatów Forté. Zapobieganie licznym kosztownym usterkom to ważna funkcja tych produktów. Forté dostarcza gotowe rozwiązania dla takich problemów jak:

· „lejące wtryski”

· awarie regulatora ciśnienia, pompy zasilającej lub wtryskowej

· zapieczone pierścienie

· zapchany filtr cząstek stałych/katalizator

· wymieszanie oleju z paliwem

· hałasujące hydropopychacze

· i wiele innym

 

Forté oferuje gotowe procedury naprawcze i profilaktyczne służące optymalnemu wykorzystaniu właściwości swoich preparatów. Wiele profesjonalnych warsztatów i autoryzowanych serwisów obsługi znanych marek samochodowych od lat z powodzeniem korzysta z tych rozwiązań. 

Bezpieczeństwo stosowania to niekwestionowany atut preparatów marki Forté. Skład chemiczny produktów został przygotowany w oparciu o rygorystyczne wytyczne europejskich komisji i jest zgodny z normami …..  Flagowy produkt, płukanka do silnika Forté New Generation Motor Flush, jest wykonany na bazie oleju HCIII, co czyni go w pełni bezpiecznym dla silnika. Jest to niekwestionowany „game changer” na polskim rynku, gdyż w przeciwieństwie do podobnych specyfików dostępnych w sklepach, nie trzeba oczyszczać układu smarowania silnika podczas postoju – można przejechać z płukanką wlaną do oleju dystans do 50 km.  NET_ MOTO_PLAKAT_certyfikat_1png

Marce Forté w Polsce przyświeca misja zrzeszania fanów motoryzacji i sportów motorowych. Forté wspiera sportowców i odpowiedzialną, bezpieczną jazdę. Do grona podopiecznych należy między innymi najmłodszy polski kierowca rajdowy 9-letni Aleksander Pelikański oraz mistrzyni Europy w profesjonalnym driftingu, Karolina Pilarczyk. NET_AUTO_certyfikat_1png

#rodzinaforte” to ruch w mediach społecznościowych, który łączy profesjonalnych mechaników oraz wielbicieli wszelkiej motoryzacji, dla których dbałość o wewnętrzne podzespoły pojazdu jest istotną częścią radości z jazdy.

 

Więcej na: https://www.forte-nwe.sklep.pl/