BearEbike - Poczuj Moc Niedźwiedzia!


Firma BearEbike to polski producent pojazdów elektrycznych, które stanowią przełom na rynku pod względem osiągnięć oraz designu. Jako Bearebike, jesteśmy wierni naszym podstawowym wartościom, takim jak innowacyjność, jakość, a przede wszystkim zadowolenie naszych klientów. Pojazdy Bearebike narodziły się z pasji do intensywnych wrażeń i adrenaliny, stanowiąc jednocześnie połączenie przygody z troską o środowisko naturalne, ponieważ są elektryczne i bezszelestne. Bearebike to nie tylko marka, lecz także styl życia.

 167230859363ad6771b7a0bjpeg

Nasza pasja do zaawansowanych technologii napędza nas do tworzenia najlepszych rozwiązań dla miłośników off-roadu i szybkiej jazdy.

Obecnie w ofercie posiadamy cztery modele: Russell Nitro, Russell Ultimate, wersję Desert oraz Military. Nasze produkty w pełni spełniają oczekiwania klientów, którzy chętnie sięgają po nowości technologiczne i sprzęt wyróżniający się na rynku pod każdym względem. Nasze pojazdy umożliwiają eksplorację nawet najbardziej wymagających terenów, są wyjątkowe nie tylko pod względem wydajności, ale także zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie i komforcie użytkowników. 

Firma BearEbike to również BearEbike Club, dzięki któremu nasi klienci z całego świata mogą wspólnie uczestniczyć w szkoleniach i wyprawach. Pod okiem trenerów rozwijają swoje umiejętności, ciesząc się pełnią przygody na pojazdach BearEbike.

 167230859363ad67717accdjpeg

Jesteśmy dumni z naszej inspirującej i ukierunkowanej na przyszłość innowacji. Jako jedyny producent pojazdów tego typu posiadamy pełną kontrolę nad jakością i innowacyjnością naszych produktów. Wyróżnia nas to, że jesteśmy zespołem nie tylko profesjonalistów, ale także entuzjastów, którzy nieustannie pracują nad doskonaleniem oferowanych produktów. Pojazdy BearEbike są w pełni zintegrowane z aplikacjami mobilnymi, a jako BearEbike Service oferujemy doskonałe wsparcie serwisowe dla klientów na całym świecie. 

Jesteśmy przekonani, że osiągi naszych pojazdów są nie do podrobienia. Z dumą prezentujemy Państwu nasze pojazdy. Posiadamy sieć dystrybucji na wielu znaczących rynkach, a nasi klienci poruszają się pojazdami Bearebike po terenach nawet najdalszych zakątków świata. Nie bez powodu znaleźliśmy się w tegorocznym plebiscycie na Markę Roku w kategorii Męskiej Marki Roku, ponieważ Siła Jakości definiuje naszą markę. 

Jak wspomniano wcześniej, posiadamy oddziały dystrybucji na całym świecie. Drugi główny oddział naszej firmy, poza okolicami Warszawy, znajduje się w Dubaju, w stolicy Emiratów Arabskich. Nasz zespół codziennie zdobywa tam nowych klientów i aktywnie współorganizuje największe imprezy motoryzacyjne na Bliskim Wschodzie. Jesteśmy także stałymi bywalcami imprez motoryzacyjnych i targów w Europie. Od stycznia 2024 roku będziemy także dostępni na rynku amerykańskim, gdzie trwają przygotowania do otwarcia naszej kolejnej sieci dystrybucji. 

Posiadamy wszelkie normy i testy, które są wymagane do przewożenia naszych pojazdów drogą lotniczą, a nasze baterie i ramy zostały opatentowane. Jest to jedna z wielu naszych przewag konkurencyjnych.

 167230923563ad69f310d96jpeg

Jako BearEbike jesteśmy dumni z naszej technologii i wierzymy, że moc niedźwiedzia może być dla każdego nową pasją i przygodą. Wyznaczamy nowe standardy w dziedzinie ekologicznej i elektrycznej mobilności. Nasza marka łączy w sobie wyrafinowany design i doskonałą wydajność, ale promuje również wartości kluczowe dla męskiej społeczności - determinację, innowacyjność i pasję. BearEbike to manifest silnych wartości, dzięki którym powstają nasze produkty. Wierzymy, że męska siła i determinacja są integralne dla rozwoju firmy. Dzięki kreatywności, odwadze i wytrwałości naszego zespołu, BearEbike staje się symbolem przywództwa w swojej dziedzinie, nieustannie poszerzając granice i kreując nowe pomysły. Nasza Moc Niedźwiedzia i Siła Jakości nadają nam pozycję bezkonkurencyjności.


Więcej na: https://bearebike.com/